ALTRA Paradigm 4.5 - Teal (W)

ALTRA Paradigm 4.5 - Teal (W)

4 099,00 Kč

PARADIGM 4.5

Model 2020. Dovedete si představit, jak obrovskou únavu musí pociťovat běžci (a jejich nohy) po zvládnutí závodu Badwater 135, nejnáročnějšího a nejextrémnějšího běžeckého závodu na světě, při němž musí závodníci uběhnout 217 km vedoucích z Údolí smrti až na vrchol Mt. Whitney bez jediné přestávky?
My ano, a proto jsme tento model vybavili řadou vychytávek, které se starají o nohy během dlouhých dnů a kilometrů strávených při běhu. Nechybí mezipodešev Altra EGOTM, jemná pletenina na svršku a kombinace zajišťují dynamickou podporu – StabiliPodsTM a výztuha GuideRailTM podél klenby chodidla. Díky nim je bota Paradigm 4.5 svatým grálem pohodlí a přirozeným favoritem pro utraběžce nebo všechny, jejichž profese požaduje dlouhé hodiny na nohou. Pro ně i všechny ostatní představuje model Paradigm 4.5 dopravní prostředek zajišťující maximální luxus a pohodlí.
PARADIGM 4.5: VZPRUHA A OSVĚŽENÍ NA KAŽDÉM KROKU.
- ALTRA EGOTMpro bezkonkurenční citlivost a měkkost
- GUiDERAI TM pro nadstandardní podporu klenby
- Stabilipod TM zvyšuje stabilitu ve třech bodech chodidla
Použití – běh na zpevněném povrchu
Došlap – pronační
Typ obuvi – objemová
Svršek – luxusní pletenina
Platforma podešve - Altra ZeroDrop ™
Výška podešve  - 30mm
Materiál tlumící vrstvy - Altra EGOTM
Tlumení  - vysoké
M / 43: 318 g
W / 38: 261 g 

 

KLENBA
Vyvinuli jsme novou konstrukci pro podporu klenby, kterou se může pochlubit pouze značka Altra. Využívá proprioreceptory nohy ke zpomalení pronace a k neutralizaci postavení nohy při chůzi. Jedná se o naprostou novinku, revoluční způsob podpory poskytované pouze v případě, že ji potřebujete a bez narušení vaší přirozené chůze.

STABILIPOD
Působí jako stabilizační podpora, která vylepšuje tři přirozené zóny stability v noze, čímž působí preventivně proti pronaci nebo nadměrné deformaci klenby.

GUIDE RAIL
Tento podpůrný prvek funguje podobně jako svodidla na dálnici – zajišťuje správné vedení nohy, jen když je to potřeba.